ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ









8 травня у місті Березівка біля пам’ятника воїну-визволителю відбувся мітинг до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У заході взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної військової державної адміністрації Світлана Торосян, Березівський міський голова Валерій Григораш, заступник голови Березівської районної ради Сергій Лоскутніков, секретар Березівської міської ради Сергій Шевченко, директор Березівського ВПУ Одеської політехніки Максим Шевченко, керівники Служби порятунку, поліції, ТЦК та СП, представники колективів установ, навчальних закладів.
Цей день присвячений пам’яті мільйонів людей, чиє життя було обірване нацизмом і війною. Сьогодні, коли мужні воїни ЗСУ героїчно боронять українську землю від рашистських загарбників, спогади про ті страшні події звучать особливо болісно та актуально.
![]()
Таке не повинно повторитися. Агресор має бути переможений, а мир — відновлений.
Під час заходу пролунала тематична пісня, після чого присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїну-визволителю ![]()
Пам’ятаємо подвиг минулого. Шануємо героїв сьогодення.