40 РОКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ






26 квітня в Україні відзначають День пам'яті Чорнобильської трагедії, присвячений річниці аварії на ЧАЕС 1986 року. Цей день символізує мужність ліквідаторів та пам'ять про найбільшу техногенну катастрофу.
Біля пам’ятника Героям-чорнобильцям у місті Березівка відбувся мітинг з нагоди 40-их роковин техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.
У заході взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської військової райдержадміністрації Віталій Лабуш, Березівський міський голова Валерій Григораш, заступник голови Березівської районної ради Сергій Лоскутніков, керівник районної спілки ліквідаторів аварії на ЧАЕС Костянтин Чантай, члени спілки, вдови ліквідаторів, керівництво Служби порятунку, ТЦК та СП, поліції, Березівського ВПУ Одеської політехніки, представники колективів міста.
Відбулося нагородження, прозвучала зворушлива пісня про чорний квітень 1986-го. Було вшановано мужність та самовіддачу людей, які без роздумів кинулися рятувати світ від ядерної катастрофи у квітні 1986 року. Саме вони прийняли на себе основний удар страшного атома. На жаль, багато з цих людей не дожили до сьогодення, але завдяки їхній мужності, відвазі та самопожертві вдалося зберегти життя і здоров’я прийдешнім поколінням.
Пам’ять загиблих ліквідаторів присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.